top of page
Joga, Tanec, Muzikoterapie (4).png
IMG_2215.jpeg

Letní slunovrat v Zahradě

Jóga, Tanec, Hudba

 

👉 Přijď mezi nás ve čtvrtek 20.6. do Zahrady Živlů. Toto magické místo tě okouzlí, společně zazpíváme, zacvičíme jógu, zatancujeme, zrelaxujeme a oslavíme příchod léta🌞🌸. 

✨Letní dny jsou tady! Léto začíná slunovratem ve čtvrtek 20. června 2024, což znamená astronomický první letní den na severní polokouli. ✨Začínáme tak druhou polovinu roku naplněnou štěstím, úspěchu a radosti ~ sluneční energie jsou nejsilnější a vesmír je na vrcholu expanze. Je to čas, který představuje sílu, odvahu a naději ~ čas přijmout světlo.

✨Připojte se k nám a společně se sladíme s novou sluneční energií, která k nám přichází. Pomocí rituálů, Jógy, tance, muzikoterapie a bubnování u ohně přivítáme léto a světlo v našich srdcích. ✨

💛
Program:

17:30 -17:45 Úvodní rituál

17:45 - 18:30 Jóga s Alžbětou

18:40 - 19:25 Rituální tanec s Nikol

19:30 - 20:00 Relaxace - Muzikoterapie

 

Po skončení programu, sdílení a volný program v Zahradě živlů. Možnost koupání, oheň, bubnování.

 

Příspěvek: 490,- Kč

Informace na: jireska@gmail.com nebo 725150012

Alžběta Pešková - Joģa a muzikoterapie

Alžběta začala studovat jógu v roce 2009 ve Spojených státech. Tato cesta poznání jí časem přivedla k uvědomění, že jóga není jen fyzické cvičení, jak to v mnoha jógových studií na západě vypadá, ale především vnitřní proměna sebe sama. To ji přivedlo na další cestu do Indie, kde studovala jógu a tradiční tantru více do hloubky. Je zakladatelkou projektu Ananta Jóga & Tantra (www.anantayogatantra.net) a své studenty vede k hlubšímu porozumění své podstaty. Ke své práci používá techniky jógy, tantry, sílu zvuku v podobě léčivých nástrojů a aromaterapii.

 

Nikola Jirešová - Svobodný tanec

Nikola již od dětství tancovala kde jen to šlo. Tancovala např. v TS Oliver, kde vedla i svůj taneční soubor dětí a mohla si zkusit atmosféru finále MČR v tanečních show. Ráda vymýšlela své variace, ale jakmile vyzkoušela improvizaci a nechala se vést jen rytmem hudby, ihned ucítila, že to jí v tanci chybělo. Dnes se věnuje zejména Svobodnému tanci, kde vede (nejen) ženy, aby odhodily zábrany a nechali se vést svými vlastními pocity. Více o Nikole najdete na www.telo-mysl.cz.

Svobodný tanec vás uvolní v různých rytmech hudby. Improvizací se napojíte na své tělo, které si samo říká, jak se chce pohybovat. Tématem je plynutí, prožitek radosti a lásky, vyplaví se vám také emoce. Tanec je pro nás přirozený a ve svobodném tanci odhodíte své zábrany a necháte se jen vést svým vlastním tělem.

bottom of page