top of page
119025874_1659683624209515_5144649397156

O mně

Jóga je mým skvělým pomocníkem k udržení celkového fyzického a mentálního zdraví v  životě. Jóga mi pomohla k odstranění zdravotních problémů po zranění, naučila jsem se vnímat svoje tělo i mysl a celkově se cítit v kondici. Díky vlastním zkušenostem o příznivém vlivu jógy na zdraví, své poznatky ráda předávám dál. Více nyní vnímám bytí v přítomnosti a vydala jsem se na svou cestu sebepoznání.​

Ráda sportuji, tancuji, mám zkušenosti s moderním tancem, tak i baletem. Se základy jógy jsem se setkávala již od dětství. Nejvíce se mě dostala pod kůži na dovolené v Thajsku při ranních lekcích na pláži.

 

Jóga je pro mě mimojiné i propojením aerobních aktivit a mého největšího koníčku lyžování. Díky praktikování dechových technik a protažení těla jsem na lyžích získala větší rozsah pohybu, dinamiku a výbušnost. Což jsem zužitkovala na Mistrovství světa Masters FIS WCM 3. místem v superobřím slalomu a na Světovém poháru FIS FMC 1. místem v obřím slalomu, bez předchozího tréninku v branách.

Jóga je skvělým doplňkem pro všechny druhy sportů. Mě osobně pomáhá i při jízdě na kole, plavání, golfu či běhání. Zejména u golfu předchází bolestem zad, vyrovnává tento jednostranný sport a pomáhá při soustředění se na cíl. Věnuji se také mentální přípravě pro sportovce. Mentální trénink napomáhá většímu prožitku při jakékoliv aktivitě, pro aktivní sportovce je důležitým tréninkem pro lepší výkonnost.

Chodím meditovat do přírody, kde cítím napojení se všemi živly. Procházky přírodou cítím jako ozdravné, posilující, inspirativní a duševně mě přinášejí klid, lásku a radost do života. Nejraději cvičím v přírodě, avšak mám ráda i domácí prostor, kde se připravuji na své lekce jógy.

Telefon

602 277 547

Email 

Follow

  • Facebook
bottom of page