top of page

Náš tým Ekoškolky

1-1514.jpg

Lucie Havlíčková

Hlavní průvodce a koordinátor

Žiju s celou rodinou na farmě. Mám tři děti a skvělého muže.

Život v přírodě se spoustou dětí byl můj sen, který si plním. Mít možnost je pozorovat v jejich přirozeném prostředí vnímám jako dar. Děti a příroda jsou pro mě ti největší učitelé. Ve školce chodím s dětmi plavat do bazénu v Zahradě živlů.

Absolvovala jsem akreditovaný kurz MŠMT Chůva pro předškolní zařízení, Montessorri předškolní pedagogika, Respektovat a být respektován, Naomi Aldort- kurzy vychováváme děti a rosteme s nimi, absolventka terapeutické metody Cesta a Casta pro děti (Brandon Bays), Kineziologie, Permakultura a další. Jsem také akreditovaný instruktor kojeneckého plavání a plavání předškolních a školních dětí.

Valburga Hozáková

Průvodce

Jsem delfínková babička, průvodce, celoživotní pedagog v mateřských školách. Do Lánova mě zavedlo poselství a poslání delfínů, které zde předávám dětem. V Zahradě živlů dělám také světelné terapie a s dětmi dotykové masáže. Pracuji s esencemi matky země, jako např. delfíní.

1-4569.jpg
olga.jpg

Olga Vydrová

Průvodce

Ve školce jsem již pátým rokem. S dětmi ráda sportuji a dovádím. Ráda se také převléknu za šaška a hrajeme si spolu divadlo, pohádku nebo tancujeme.

Pavlína Jandová

Průvodce

Dokončuji studium vysoké školy pedagogické se zaměřením na speciální pedagogiku a školka je mojí největší praxí. Jsem mladá a hravá. S dětmi dovádím, hraji si a beru je na výlety po farmě.

1-1741.jpg
1-4617.jpg

Marcela Michaela Latta

Průvodce

Já se moc ráda starám o zahrádku. Ukazuji dětem jak sázet, uštipovat rostlinky, aby plodily, přírodně hnojit a jiné. Jsem ve školce taková bylinková "babička". Mám načtené recepty mé prababičky a vařím s dětmi sirupy, likéry, medicíny, čajíčky.

bottom of page